Print Friendly

KINORD OГњ

Firma Kinord oli loodud 2004 aastal. Põhitegevuseks on arvutite ja kontoritehnika hooldus ja remont, arvutite kokkupanek tellija soovi järgi ja tarnimine lõppkasutajale. Peale seda firma tegeleb arvutivõrkude projekteerimise, ehitamise ja arendamisega, nõrkvoolu töödega.

Samuti, Kinord OÜ pakub väikestele ja keskmistele ettevõtetele arvutite, kontoritehnika ja võrkude hoolduse ja remonti.

Arvutid
Meie töötajad aitavad Teid valida sobivate parameetritega arvuteid, mis sobivad tööks, õppimiseks või mängimiseks. Arvutide kokkupanemise protsessis Kinord kasutab tuntud tootjate komponente – Intel, AMD, Asus, Apacer, Corsair, Abit, Codegen, CoolerMaster, Fujitsu, Gainward, IIYAMA, LG Electronics, Samsung, Microsoft, PowerColor, A-Data, Thermaltake, Trust jne. Meie arvutid on valmistatud sellisel viisil, et aasta – kahe jooksul neid oleks ka kergesti täiendada. Teie uus arvuti teenindab Teid palju aastaid. Alati toodame arvuteid vastavalt kliendi erisoovidele. Arvutid võimaldavad multifunktsionaalset kasutamist, sest oskuslikum arvutikasutaja võib oma arvutit ise täiustada ja täpsemalt oma soovide järgi seada.

Serverid
Meil on võimalik pakkuda oma klientidele kvaliteetseid serveri protsessoreid ja emaplaate, mis olid toodetud ning testitud selliste maailma tunnustatud firmade poolt – Asus, Dell või IBM. Pakume suures valikus nii baaselemente kui ka emaplaate ja korpuseid serverite ehitamiseks. Valmis fail– ja videoservereid.

Arvuti- ja telefonivõrgud (nõrkvoolutööd)
Kinordi spetsialistid aitavad kaasa Teid igas küsimuses, mis on seotud arvuti- ja telefonivõrkudega. Tänu tihedale tööle ja omandatud oskustele telekommunikatsiooni sfääris, vastab iga meie poolt läbiviidud töö kliendi soovidele, samuti ka kehtivatele standarditele ja ohutusnõuetele.

Tehniline, s.h. ka garantiijärgne teenindus
Meie inimesed suudavad aidata teid arvutustehnika seoses tekkivate probleemide lahendamisel. Me mitte ainult diagnoosime probleemi, vaid ka suudame kõrvaldada tehnilisi rikeid ja lahendada tarkvara probleeme. Arvutus- ja kontoritehnika remont toimub mitte ainult firma ruumides, vaid ka kliendi juures. Samuti on Teil võimalik saada tehnilist konsultatsiooni telefonil: 6418667. Teie arvuti vanaks jaämise puhul aitame Teid kaasa arvuti parandamises ja uuendamises.

Paljude kaupade tarnimisel teeb Kinord koostööd Eestis tuntud distributsioonifirmadega nagu Ordi, TD Baltic, GNT, V-Sof, Acme.